Tel: +420 724 431 271 | Email: info@synergia.cz

Konference

 • 2019/02/21

  Železniční konference Ermewa 2019

  Dceřiná společnost francouzských státních drah SNCF, Ermewa SA, přední evropský provozovatel 45.000 železničních nákladních vozů, pořádá 21. února 2019 pod záštitou prezidenta ČR v pořadí svou již 3. konferenci na téma "Železniční infrastruktura ve střední a východní Evropě". Předchozí ročníky byly organizovány při centrále společnosti v Paříži, tentokrát výběr lokace připadl přímo do centra střední Evropy, do Prahy.

 • 2019/03/28

  Security days

  ESET Security Days – Odborné celodenné konferencie, ktoré reagujú na aktuálne udalosti, nariadenia, či legislatívne zmeny týkajúce sa bezpečnosti a ochrany osobných údajov. Venujú sa tiež najnovším bezpečnostným riešeniam vhodným pre firemné prostredie. Témy konferencie sú podchytené rešpektovanými osobnosťami, ktoré sa danou problematickou profesionálne zaoberajú, prípadne sa výrazne podieľajú na tvorbe nových nariadení i zákonov týkajúcich sa bezpečnostných politík a noriem vo firmách. Neoddeliteľnou súčasťou konferencií je aj predstavenie najnovších technológií a riešení, ktoré pomáhajú spoločnostiam predchádzať bezpečnostným incidentom. Aktuálne témy tohtoročných ESET Security Days nájdete v tejto časti stránky.

 • 2019/04/10

  NGO market 2019

  NGO Market je jedinečnou jednodenní akcí, která od svého vzniku v roce 2000 neustále rozšiřuje svůj rozsah i záběr. Neziskové organizace aktivní ve vzdělávání, dobrovolnictví, oblasti lidských práv, environmentální problematice nebo jiných oblastech mají možnost představit své aktivity široké veřejnosti, navázat nová partnerství, zaujmout a oslovit sponzory a dobrovolníky, ale i získat nové vědomosti potřebné pro úspěšné vedení své organizace.

 • 2019/05/29

  IDET 2019 Brno

  Mezinárodní veletrh obranné a bezpečnostní techniky IDET je významnou přehlídkou obranných a bezpečnostních technologií ve střední Evropě se silnou mezinárodní účastí vystavovatelů a odborných návštěvníků. Je koncipován jako proexportní platforma pro český obranný a bezpečnostní průmysl. Koná se s podporou a za účasti nejvýznamnějších politických a vojenských představitelů České republiky. Největším vystavovatelem je Ministerstvo obrany ČR a Armáda ČR. Veletrh navštíví zahraniční armádní delegace a delegace zahraničních ministerstev obrany pro vyzbrojování z 20 zemí světa.

 • 2019/06/11

  Czech raildays

  Červen je v obecném povědomí zapsán povětšinou jako měsíc školního zúčtování i jako předvoj stěhování národů za letní dovolenou. Pro Ostravu červen znamená také pravidelný nájezd příznivců atletiky v honbě za Zlatou tretrou, ale především letos již 19. setkání (nejen) odborníků z oblasti drážní dopravy a všeho, co souvisí s tímto segmentem, jenž se dotýká nás všech.

 • 2019/06/17

  Rail konference Mnichov červen 2019

  SmartRail hosts infrastructure managers, passenger rail and freight operators and industry suppliers to discuss cutting-edge developments such as telematics and communications technologies, data analytics, cyber security, Mobility-as-a-Service, artificial intelligence, and skills gaps and gender imbalances in the rail workforce.

  Supported by Deutsche Bahn this year which will host visits to their operations, the SmartRail Congress is the place to be to keep up-to-date with the latest technological developments and network with senior-level decision-makers.

 • 2019/09/09

  ICT's 19th World Summit on Counter-Terrorism

  ICT's annual international conference is the largest and one of the most influential events in the field of counter-terrorism today. The conference is a vital opportunity for high-profile experts from diverse background of disciplines to establish professional relationships and serves as a platform for the formation of international cooperation. Over 1,200 top decision-makers, defense, intelligence and police officials, prominent academic scholars and security industry leaders from over 65 countries take part in the world summit on counter-terrorism.